Egiji (Pušče)

Oprema, vabe, tehnika lova
xxman666
Posts: 60
Joined: 21 Jun 2016, 14:18

Re: Egiji (Pušče)

Post by xxman666 »

špeci wrote: 10 Feb 2021, 16:22 A je kdo lovil z Tsuriken Egista egiji. Hotel sem naebo od Yamshite pa bo ta srednja, kao namesto nje. Zgornja je Yozuri.


Image
Kakor vem je nas admin Kr’en zelo navdusen nad njimi in lovi z njimi, ker jih je tudi meni priporočal.
brato1997
Posts: 22
Joined: 10 May 2015, 23:16

Re: Egiji (Pušče)

Post by brato1997 »

Spavaš li mirno Yamashita ?

Image
Jurekralj
Posts: 22
Joined: 21 Jan 2018, 00:56

Re: Egiji (Pušče)

Post by Jurekralj »

https://i.postimg.cc/Nf40fqSg/20211017-183118.jpg
Tale je vzel povrsinca... v 10cm vode :bwahaha:
brezo
Posts: 455
Joined: 21 Sep 2015, 12:30
Location: Nova Gorica

Re: Egiji (Pušče)

Post by brezo »

Monster bite ne drži yozuri pušč?? Sem danes zgubil najbol lovno puščo... Treba spet nabavit pravi decor... Overall cela rdeča z majhnimi niansami drugih barv na boku in črnimi črtami po hrbtenici...

Edit nr.1: očitno jih, pero ko vpises v search ne dobi. Mogoče k sm yozuri pisal skupej...
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Egiji (Pušče)

Post by kr'en »

Monster bite ima tudi Yo-Zuri, sicer ne čisto vse mopdele in barve.

https://www.monster-bite.com/prodajni-p ... YO-ZURI&s=
Image
brezo
Posts: 455
Joined: 21 Sep 2015, 12:30
Location: Nova Gorica

Re: Egiji (Pušče)

Post by brezo »

kr'en wrote: 17 Feb 2024, 21:57 Monster bite ima tudi Yo-Zuri, sicer ne čisto vse mopdele in barve.

https://www.monster-bite.com/prodajni-p ... YO-ZURI&s=
Vem Žan, sem napisal da sm vidu. Nekaj me pa bega. Iščem ta model:"Yo zuri auri q rs KVRE", v velikosti 2.5. Opažam pa, da je najvecji v ponudbi samo 2.0, ampak jaz sem imel 100% 2.5 velikost.

Je možno, da so jih nehali delat?

Ali pa da je kakšen model yozurija, ki je podoben temu. Ker sem 99%, da je bil take barve.

Kateri modeli so vidni pod uv svetlobo? Tam na MB strani so slabi opisi...

Zahakljal sem ga v Sisljanu, ko se mi je zapletla pletenica, me prou boli srce in hočem kupit novega. Je bil najboljša lovna vaba, skoraj vse kalamare sem nanjo ulovil letos.

PS: imamo uporabniki foruma kakšno kodo za popust? Če ja, mi jo pošlješ na zasebca?

A.
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Egiji (Pušče)

Post by kr'en »

Praqv si opazil, Aurie-q RS se ne dela več v velikostih večjih od 2.0. So samo še tamali. Na žalost. Sem tudi jaz prekliknjal že nekaj let nazaj ko sem ugotovil da jih ne delajo več. :)

Tako zelo podobno barvo dela tudi Tsuriken v veliksotih 2.5 in večji, ampak je problem da jo hitro razprodamo in je tudi trenutno nimamo na zalogi.

Kateri svetijo pod uv svetlobo imajo večinoma na sliki še dodatno slikico kjer svetijo modro, ali pa jim v imenu piše keimura ali kaj podobnega. Enkrat v bodičnosti je pa plan da bo pri vsakem egiju opis.

Članom foruma vedno damo kaj popusta. Napiši mi zs kaj bi imel, pa se bova do konca dogovorila. ;)
Image
brezo
Posts: 455
Joined: 21 Sep 2015, 12:30
Location: Nova Gorica

Re: Egiji (Pušče)

Post by brezo »

Za kakšne pogoje se rabi belo z rdečo glavo?

@Zmešan, predelava vabic je bol tvoje področje, zato bom ciljno tebe vprašal.

Teoretično, če en egi tone za moje potrebe prehitro in mu zvrtam eno luknjico v svincek, bo tonil počasneje, al uničim akcijo/balans egija?
brezo
Posts: 455
Joined: 21 Sep 2015, 12:30
Location: Nova Gorica

Re: Egiji (Pušče)

Post by brezo »

Kaj res noben ne zna dat odgovora?
User avatar
zmešan
Posts: 1864
Joined: 26 Nov 2012, 19:50
Location: litija -zg.jarše

Re: Egiji (Pušče)

Post by zmešan »

Hmm ja,načeloma ne bi smelo uplivat. Govorim za "navadne" pušče. Pri Yamashiti je pa ravno oblika uteži tista, ki daje cik cak akcijo..
Z vrtnjem luknjic v utež ne boš veliko ulival na hitrost tonjenja.
Probaj pa boš pač videl, drugega ti jaz nemorem svetovati.
Don't drink water,because fish fuck in it.
Post Reply