Dejmo se spoznat

TheFish
Posts: 16
Joined: 11 Mar 2014, 13:00

Re: Dejmo se spoznat

Post by TheFish »

Najlepše hvala vsem :D
User avatar
barnes308
Posts: 127
Joined: 10 Aug 2015, 13:25
Location: Gorenc pr´ Lublan

Re: Dejmo se spoznat

Post by barnes308 »

Nejc lepo pozdravljen na forumu, pa vidim še en bodoči strojnik :yeah: . Sosedje imajo tudi v Stinici apartma pišejo se pa Bernard so pa iz Lj. .
LP vsem pa zdravja.
TheFish
Posts: 16
Joined: 11 Mar 2014, 13:00

Re: Dejmo se spoznat

Post by TheFish »

Je treba bit strojnik, da bom znau role podmazat :bwahaha: Nažalost nepoznam, sem preveč za vodo :bwahaha:
User avatar
barnes308
Posts: 127
Joined: 10 Aug 2015, 13:25
Location: Gorenc pr´ Lublan

Re: Dejmo se spoznat

Post by barnes308 »

:yeah:
Rõmer Quelle
Posts: 36
Joined: 16 Sep 2019, 16:27

Re: Dejmo se spoznat

Post by Rõmer Quelle »

Pozdravljeni, zadnje case veliko prebiram forum
obcasno tudi kaj butastega napisem in vprasam tako, da mislim, da je cas da se predstavim :D

Sem Urh, star sem 22 let in prihajam iz okolice Ljubljane! V ribolovu sem se bolj "svez" aktivno se z njim ukvarjam sele kaksne 2 leti. Vecinoma lovim na morju na plovec in na grunt, spinam bolj malo. Cez leto se za vikende odpravim na slo obalo, drugce pa rad lovim v okolici Kamenjaka-Novigrada, letos probam sreco na Murterju(ce bo trenutna situacija dopuscala).

Rad bi se zahvalil moderatorjom in pa vsem aktivnim clanom foruma za vse koristne informacije, ki sem jih pridobil tukaj! Samo tako naprej fantje forum je super! Pa dober prijem! :fish:
ribičPesa
Posts: 227
Joined: 08 Feb 2019, 17:22

Re: Dejmo se spoznat

Post by ribičPesa »

Dobrodošel, :yeah:
zkamenik
Posts: 7
Joined: 03 Apr 2018, 22:38

Re: Dejmo se spoznat

Post by zkamenik »

Lep pozdrav!

Sem Žiga, rojen 1992, star skoraj 30, po srcu malo mlajši, inženir strojništva. Živim v Slovenski Bistrici. Sem ljubitelj narave, dobre hrane, rujne kapljice in mrzlega piva. Ribolov je moj hobi #1 že od malih nog (zraven skavtov, ki sem jih opustil). Večinoma trenutno muharim (postrvi) in vijačim (smuč). Kot mali pizdun sem z očetom lovil ribe na morju, kar uspešno, večinoma šparide in ugorje. Vmes sem za nekaj let popolnoma opustil morski ribolov, lani pa je splet okoliščin (nakup vikenda v Peroju, sestra je za fanta izbrala zagriženega morskega ribiča) želel, da spet začnem lovit na morju. In že prvi morski ribiški vikend je padla strelka cca. 3kg, objavljena pod temo Barbariga. Potem sicer nisem bil več tako zelo uspešen, ampak že to je bil presežek. Letos planiram par vikendov riboliva v okolici Peroja, Barbarige, Kamenjaka,... Večinoma vijačenje z obale. Če bo kdo v teh krajih, dam pri Portoču za pivo, da rečemo kako ribiško.
User avatar
peškador
Posts: 502
Joined: 16 Aug 2017, 15:36
Location: Šangrila

Re: Dejmo se spoznat

Post by peškador »

Dobrodošel v klub :yeah:
L.P. Sebastian
klimbo
Posts: 49
Joined: 11 May 2022, 10:05

Re: Dejmo se spoznat

Post by klimbo »

Živjo moje ime je Žan in sem star 25 let. Z ribolovom sem se o začel ukvarjati lansko leto in lovim praktično na morju (grund in plovček).Drugače pa sem še študent(2 izpita do konca :D :D ) medicine.
User avatar
sova
Posts: 1318
Joined: 04 Apr 2013, 15:04
Location: Solkan

Re: Dejmo se spoznat

Post by sova »

Dobrodošel. :) Po dolgem času spet eden, ki se je predstavil. :yeah: Veliko rib in užitkov ob vodi pa kakšen prispevek s sliko. Dva izpita pa ja bomo nardili ne. :mrgreen:

lp.
Image
Post Reply