Trgovina Sulc (Ljubljana)

User avatar
zmešan
Posts: 1864
Joined: 26 Nov 2012, 19:50
Location: litija -zg.jarše

Re: Trgovina Sulc (Ljubljana)

Post by zmešan »

Sej ne rečem, da nimajo izbire ampak v primerjavi z MB pičlo.
Don't drink water,because fish fuck in it.
User avatar
CBB
Posts: 1462
Joined: 04 Dec 2013, 15:28
Location: Horjul
Contact:

Re: Trgovina Sulc (Ljubljana)

Post by CBB »

Huh... čez moje roke je šlo precej palic. Namesto xZoge sem kupil Yamago ballistic, ki pa je tudi ni več pri hiši. Zdaj je tu Zenaq Plaisir Answer PA90.
User avatar
Andrej Lazić
Posts: 174
Joined: 14 Sep 2019, 15:29
Location: Ljubljana

Re: Trgovina Sulc (Ljubljana)

Post by Andrej Lazić »

Zmešan, ne rečem, da je izbira primerljiva z Monster Bite-om. Pač, Monster Bite je Monster Bite - tu ni debate.
CCB, kje si pa Zenaqa naročil in koliko te je vse skupaj na koncu prišlo s poštnino, če ni skrivnost? Lahko poveš tudi koliko je bilo potrebno čakat na palico? Jaz sem eno trgovino z Zenaqi našel v Franciji (https://www.pecheur.com). Me zanima če je to ta naslov?
Kakšna je pa kaj v primerjavi z Yamago. Jaz sem namreč za Yamaga Blanks precej zainteresiran, sem pa tudi G-Crafte gledal.
User avatar
CBB
Posts: 1462
Joined: 04 Dec 2013, 15:28
Location: Horjul
Contact:

Re: Trgovina Sulc (Ljubljana)

Post by CBB »

G-craft ima hudičevo dobre blanke, za yamago pa bi rekel, da je malenkost nižje. Zenaq, ki ima RG vodila, ki pa so klaso višje od fuji pa je bil ugodno:)
User avatar
Andrej Lazić
Posts: 174
Joined: 14 Sep 2019, 15:29
Location: Ljubljana

Re: Trgovina Sulc (Ljubljana)

Post by Andrej Lazić »

Hvala za info.
ber_tok
Posts: 118
Joined: 24 Jul 2016, 23:15

Re: Trgovina Sulc (Ljubljana)

Post by ber_tok »

Zenaq drži motomarine v Trstu, nimajo pa najbolj ugodnih cen ponavadi pa ti naredijo popust in prideš nekako na normalno prodajno ceno...
AncientG
Posts: 41
Joined: 19 Sep 2019, 18:39

Re: Trgovina Sulc (Ljubljana)

Post by AncientG »

Zanimivo brbljanje o palicah v temi trgovine...Ah.. Oh in sploh kakšna oprema potem pa rib ni.(ko riba dela dela ko ne dela ne pomaga nič ne nano cx2 ne navaden fiberglass) :bwahaha: Sulc je kar založen ja,kar je za slo trgovino zelo redko.
No potem bi vprašal,če te palice potem same lovijo ma ne bom :fish:
lp
User avatar
coil
Posts: 105
Joined: 02 Aug 2015, 11:42
Location: Domžale

Re: Trgovina Sulc (Ljubljana)

Post by coil »

Vsak si kupi palico po svojih željah - zmožnostih... kot je z avti, kolesi, oblačili. Nekdo tisoč ali več na leto zapije, pokadi ali gre v tople kraje. Meni je lepo in zanimivo prebrat kakšne izkušnje ribiča, pa naj bo to palica za 80 ali 800€.
TrNek
Posts: 41
Joined: 27 Jun 2014, 20:59

Re: Trgovina Sulc (Ljubljana)

Post by TrNek »

:ojej:

Morski ribolov ni samo lov z umetnimi vabami... Sam na morju lovim tudi s plovcem in v tej trgovini imajo dobro ponudbo plovec Top Float in Owner trnekov. Trgovina je dobro založena, saj nekatere v primerjavi z njo izgledajo kot prodajalne pohištva, ki za dekoracijo uporabljajo ribiško opremo ...

Lp
User avatar
peškador
Posts: 502
Joined: 16 Aug 2017, 15:36
Location: Šangrila

Re: Trgovina Sulc (Ljubljana)

Post by peškador »

Glede palic,jaz sem začel spinat z Jasei aori od shimana in v treh letih sem jo zdelal toliko ,da je bila samo še za v smeti ........jeseni sem moral kupiti novo..........Jasei aori :bwahaha:
L.P. Sebastian
Post Reply