Spin palica za brancina

Recenzije rol, Trgovine, Ribe Ostala oprema
Post Reply
Jurekralj
Posts: 22
Joined: 21 Jan 2018, 00:56

Spin palica za brancina

Post by Jurekralj »

Pozdravljeni! Zanima me katero palico za spin na brancina bi mi priporocali..? Dolzina min 2.70m, do 30g, cenovni rang 400eur+/-.
Najvec lovim na silikone in povrsince. Zaenkrat imam mc crostage 7-23g vendar mi akcija palice nekako ne ustreza..
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Spin palica za brancina

Post by kr'en »

Yamaga Blanks ali Ares, oboje top. Za ta znesek dobiš Early serijo pri Yamagi ali Ares Blue Porter.
Image
User avatar
vizi
Posts: 653
Joined: 22 Jul 2019, 15:09
Contact:

Re: Spin palica za brancina

Post by vizi »

Nova brancinarka Favorite Neo Breeze 862M 7-35 je enkratna.Se je pa po nekaj dneh rokovanja z njo pokazala ena pomanjkljivost - na mehanske poškodbe občutljiv plutovinast ročaj. Ko sem palica parkrat odložil na skale in naslonil na steno, že se je natrgala peta ročaja...Kako ročaj zaščitit (tudi na drugih izpostavljenih delih), če je sploh mogoče? Obstaja kak premaz ali kaj podobnega? :?:

Plutovinasto peto sem sicer takoj, ko sem opazil, da se cefra, zaobljeno zbrusil do plastičnega pokrovčka in jo malenkost utrdil s sekundnim lepilom. Zaenkrat stvar deluje. Naj isto naredim še na drugih delih ročaja ali obstaja kaj boljšega? :arrow:

Image
robinjo
Posts: 172
Joined: 08 Mar 2018, 11:35

Re: Spin palica za brancina

Post by robinjo »

Jaz sm za svoje bivse surferce nabavil tako stvarco:
€ 1,33 25%OFF | New 1pcs Fishing Rod Handle Protective Case Silica gel Lure Rod Bottom Protector Random ColorTackle Accessories
https://a.aliexpress.com/_mMiuLMS
Imas pa vec variant...se mi je pokazalo kot izredno hvalezno
ber_tok
Posts: 118
Joined: 24 Jul 2016, 23:15

Re: Spin palica za brancina

Post by ber_tok »

Morda kakšna termoskrčljiva cevka.
User avatar
vizi
Posts: 653
Joined: 22 Jul 2019, 15:09
Contact:

Re: Spin palica za brancina

Post by vizi »

robinjo wrote: 20 Apr 2022, 15:14 Jaz sm za svoje bivse surferce nabavil tako stvarco:
€ 1,33 25%OFF | New 1pcs Fishing Rod Handle Protective Case Silica gel Lure Rod Bottom Protector Random ColorTackle Accessories
https://a.aliexpress.com/_mMiuLMS
Imas pa vec variant...se mi je pokazalo kot izredno hvalezno
Hvala obema, teli čepki bi se mogoče obnesli, bom probal.
User avatar
tinker
Posts: 4057
Joined: 10 Jun 2008, 14:24

Re: Spin palica za brancina

Post by tinker »

kr'en wrote: 06 Sep 2021, 20:55 Yamaga Blanks ali Ares, oboje top. Za ta znesek dobiš Early serijo pri Yamagi ali Ares Blue Porter.
Točno tak !
Post Reply