Podelitev Challenge 2020-21 in druženje

User avatar
peškador
Posts: 502
Joined: 16 Aug 2017, 15:36
Location: Šangrila

Re: Podelitev Challenge 2020-21 in druženje

Post by peškador »

Super je blo👍
L.P. Sebastian
User avatar
vizi
Posts: 659
Joined: 22 Jul 2019, 15:09
Contact:

Re: Podelitev Challenge 2020-21 in druženje

Post by vizi »

S sinom Enejem in Izijem smo se ekipi pridružili kasneje v gostilni Oljka. Lepo je bilo slišat, da vam je že pred tem tako lepo uspel ribolovni del dneva. :yeah:

V gostilni pa tudi prijetno druženje, dobro vzdušje, okusna hrana po počasnem začetku ni in ni nehala prihajati. To je huje kot borba na skalah. :P

Hvala Martin za prijazno dobrodošlico v ribiški družbi nama obema s sinom. :P

Zahvala vsem, ki vsako leto znova (letos že 10-tič!!!) poskrbite, da S&J CHALLENGE živi in diha! Naj bo tako tudi naprej, drugi bomo pa to zanimivo in unikatno tekmovanje na Jadranu podprli kot sodelujoči tako ali drugače!

Uspešno sezono '22 vsem soborcem, gremo!!! 8-)
User avatar
vizi
Posts: 659
Joined: 22 Jul 2019, 15:09
Contact:

Re: Podelitev Challenge 2020-21 in druženje

Post by vizi »

Peter, super fotke! Tele skale izgledajo ravno prav zaj... za S&J z obale! :yeah:

Pa strelka na survival način, kul! Carsko ste speljali že prvi del dneva, vse čestitke!
User avatar
BlazPorenta
Posts: 681
Joined: 04 Jun 2017, 10:54

Re: Podelitev Challenge 2020-21 in druženje

Post by BlazPorenta »

Vse zgoraj nasteto :) Par novih, super poznanstev, cudovit dan ob morju poln ulovov in prigod, ter najboljsa vecerja challengov do sedaj! Komaj cakam ponovitev naslednje leto.
User avatar
albacore
Diplomirani lignjelovec
Posts: 1293
Joined: 26 Aug 2012, 10:38
Location: Umag - Portorož

Re: Podelitev Challenge 2020-21 in druženje

Post by albacore »

:yeah: :rofl: :yeah: :yeah: :yeah:
.......... LP
Image
User avatar
sova
Posts: 1321
Joined: 04 Apr 2013, 15:04
Location: Solkan

Re: Podelitev Challenge 2020-21 in druženje

Post by sova »

Bom jutri dal slike gor o podelitvi. Sem namreč ravno prišel z ribolova v Grignanu z ace-em. Samo tako usput dva kalamara, rib zaenkrat nič. Drugače pa super srečanje čeprav sem bil samo na večerji. :yeah:

lp.
Image
User avatar
Psycho
Posts: 1244
Joined: 06 Jun 2011, 14:12
Location: Lukovica pri Domžalah
Contact:

Re: Podelitev Challenge 2020-21 in druženje

Post by Psycho »

Super je bilo! Se bo treba še kdaj dobiti za vodo ali pa na obali tudi, ko nimamo podelitve, pa v večjem številu. :yeah:
Usus magister est optimus.
User avatar
sova
Posts: 1321
Joined: 04 Apr 2013, 15:04
Location: Solkan

Re: Podelitev Challenge 2020-21 in druženje

Post by sova »

Kot sem obljubil še nekaj slik. Nisem mogel prej zaradi težav z internetom. Neki v centrali je šlo narobe.
Nagrade, ki smo jih podelili med prvih pet.
Image
5-mesto Đoni
Image
4-mesto Vizi
Image
3-mesto ribičPesa
Image
2-mesto albacor
Image
1-mesto kot že po navadi Skols
Image
Pa še neki od kulinarike
Image
Image
Image
Klapa
Image
Image
Srečanje res odlično kar se tiče hrane in klape. Lahko bi nas bilo malo več. Pa drugič. Tudi gostilna Oljka se je pridružila med sponzorje in sicer s kar dobrim popustom. Še enkrat hvala Robinju za odlično organizacijo večerje in seveda tudi njegovim sodelavcem, ki so nas stregli pri večerji in vse pojasnili kaj jemo.

lp.
Image
User avatar
Đony
Posts: 1023
Joined: 09 Oct 2015, 10:24
Location: Krašowc

Re: Podelitev Challenge 2020-21 in druženje

Post by Đony »

Pridružujem se mnenju ostalih v tem da je bilo super!
Tinker si zadel edini plac v Istri ki ni pihalo, sonce nas je razvajalo skoraj ves dan , slikat pa nisem imel cajta ker sem lovil ribe😁
Zelo mi je bilo všeč tudi kako ste poprijeli za palice ,da smo spekli ribo ,to da je ribic pesa prnesu mrežo pol ure po tem ko smo že pojedli :yeah: in to da sva se srečala spet z Jakobom katerega sem spoznal na Ugljanu z pomočjo tega foruma!
Lepo je bilo in škoda le da se ni udeležilo več ljudi.
User avatar
Jacks90
Posts: 68
Joined: 30 Jul 2017, 13:06

Re: Podelitev Challenge 2020-21 in druženje

Post by Jacks90 »

Doni s teboj je vedno fino lovit. Si tak MacGyver v ribolovu ;) poznas miljon tehnik brez kompliciranja, redko brez ribe… Veliko sem se naucil od tebe in pa od Anze (tudi nas forumas, lampuga majster)

Ribolov, skupna druzenja s samimi prijetnimi ljudmi in kvalitetno prezivljanje prostega časa nas povezujejo v neko skupnost v kateri ni vazno kaksne barve si, kar je v danasnjem casu polarizacije ze prava redkost. In prav je tako, ribe nimajo pojma o politiki :lol:
Post Reply