Ribolov z barke slovensko morje

Drifting in ribolov iz zasidranega čolna
Amarolt
Posts: 49
Joined: 04 Apr 2019, 22:35

Re: Ribolov z barke slovensko morje

Post by Amarolt »

Zdravo. Zanima me če imate podatek oziroma če veste kako je z ribolovom tune na oziroma slovenskem morju se jih da uloviti nevem italijanska boja ali kaka druga lokacija morda grize ponoci ali v mraku ali v jutru, hvala za informacije in lep ribiski pozdrav
User avatar
zmešan
Posts: 1866
Joined: 26 Nov 2012, 19:50
Location: litija -zg.jarše

Re: Ribolov z barke slovensko morje

Post by zmešan »

Da se jih, ampak se jih pa ne sme.
Don't drink water,because fish fuck in it.
User avatar
sova
Posts: 1321
Joined: 04 Apr 2013, 15:04
Location: Solkan

Re: Ribolov z barke slovensko morje

Post by sova »

Tudi v Italiji jih ne smeš, ker si tuji državljan. Pa še vse moraš prijavit preden greš na ribolov tune čoln, osebe, kdaj greš in, če uloviš kaj moraš poklicat mislim, da obalno stražo, da vse to pregledajo, če je prava velikost ribe in vse ostalo, če pa ni se lahko kar posloviš od opreme in še visoka kazen ti ne uide.

lp.
Image
TreboPepe
Posts: 10
Joined: 16 Apr 2017, 18:51

Re: Ribolov z barke slovensko morje

Post by TreboPepe »

Včeraj ujeli 7kg molov, so bili tudi kar lepi komadi. Vaba kalamar in sardela.

LP
:fish: :fish: :fish: :fish:
Amarolt
Posts: 49
Joined: 04 Apr 2019, 22:35

Re: Ribolov z barke slovensko morje

Post by Amarolt »

Zdravo. Zanima me kako je z lovom palamid ter skuše trenutno drugi teden odhajam na obalo ter grem malo lovit pa me zanima ce se kaj lovi. Hvala za informacije
Amarolt
Posts: 49
Joined: 04 Apr 2019, 22:35

Re: Ribolov z barke slovensko morje

Post by Amarolt »

Zdravo. Kolega mi je rekel da je nekje pri ronku ujel morskega pesa je to mozno ter katere vrste bi lahko bil vaba je bila sardela
Amarolt
Posts: 49
Joined: 04 Apr 2019, 22:35

Re: Ribolov z barke slovensko morje

Post by Amarolt »

Lep pozdrav ribiski mački. V ponedeljek grem iz kolegom lovit na slovensko morje lokacija rt ronek. Na lokaciji imava namen biti cca ob 08.00 bo se kdo tam naj se javi. Moj coln je olympic na pol gliser. Lp
Post Reply