Trgovina Sulc (Ljubljana)

Andrej Lazić

Trgovina Sulc (Ljubljana)

Post by Andrej Lazić »

Za tiste, ki morda iščete še kakšno dobro ali pa raje recimo temu, odlično založeno trgovino z opremo za morski ribolov. Vsa priporočila! 👍👌
Trgovina je tudi zelo enostavno dostopna z velikim parkiriščem.

Spletna trgovina SULC.si
Dolenjska cesta 43, Ljubljana

E-pošta: sulc@siol.net
Tel.: 05 902-95-68
GSM: 041-629-521

Delovni čas: od ponedeljka do petka od 9.00 do 18.00
sobota od 8.00 do 12.00.
Nedelja, prazniki ZAPRTO
zmešan

Re: Trgovina Sulc (Ljubljana)

Post by zmešan »

:bwahaha:
Don't drink water,because fish fuck in it.
Andrej Lazić

Post by Andrej Lazić »

Ne razumem reakcije.?.
zmešan

Post by zmešan »

Še nisi bil v monsterbite?
Don't drink water,because fish fuck in it.
CBB

Post by CBB »

Ne vem, mogoče si od Sulca, pa poskušaš z reklamo, AMPAK tale forum ima v imenu Morski ribolov:) Sulc pa takega materjala nima prav veliko, še posebej pa ne ugodno. Davno je že tega, ko sem hotel imet xZogo Black Mambo... Sulc jo je imel, sem jo šel pogledat... ampak mi cena ni bila najbolj všeč. Me je odslovil, da cena pač taka je, najceneje v EU in oh in sploh... Pa sem jo naročil s Cipra s poštnino od tam je bila 25% cenej... tako da... kar se mene tiče... se kr u Domžale zapeljem.
Andrej Lazić

Post by Andrej Lazić »

V Monster Bitu sem bil res velikokrat in v svojem postu kolikor vem nisem omenil nikakršne primerjave teh dveh trgovin. Samo omenil sem trgovino v katero sem pred časom slučajno zavil in bil navdušen nad nekaterimi stvarmi, ki sem jih tam videl in tudi kupil. Navsezadnje gre za temo "Trgovine", a ne?
Mimogrede nimam nikakršne veze s trgovino Sulc.si in jim ne delam reklame z nikakršnim prikritim interesom. Tudi Monster Bitu sem jo naredil v enem od prejšnjih postov, prav tako brez kakršnih koli interesov. Gre le zato, da je na forumu veliko ribičev začetnikov, katerim obisk takšne trgovine lahko na nek način pomaga. Žal mi je, da sem s tem nekoga očitno zmotil.
Tudi sulec kot riba mi je precej znan. Približno vem, da ne zaide v morje. 😉 Ni pa res, da v Sulcu ni opreme za morski ribolov. In CBB, ko sva pri xZogini Black mambi, tudi jaz sem jo gledal (3 metrsko) in cena je bila zelo O.K.. Pred novim letom sem bil v Ičićih pri Opatiji v trgovini Rogi Ribaru, kjer imajo verjetno največjo zalogo xZoginih palc na jadranu in ne boš verjel, cene so bile tu-tu. Res pa je, da nisem obrnil cele Evrope zato, da bi našel palico za nekaj evrov ceneje. Sem pa vesel da si ti zadovoljen z nakupom. Mimogrede, v Monster Bitu je nimajo. 😉
CBB

Post by CBB »

Vesel sem, da si z asortimanom pri sulcu zadovoljen in najdeš stvari, ki jih rabiš tam. :aaa:

Kar pa se tiče mambe ... bms90, ki sem jo imel jaz se pri sulcu prodaja za 261 eur. Jaz sem jo kupil tule https://knfishing.com/en-us/knfishing-e ... ch=1%2c305
, kjer se prodaja za 220 eur. Pred leti so bile cene kakih 10 posto nižje, shipping pa free (pri sulcu ni). Razlike je reci in piši 20% čez prst oz. najmanj za špago, ki jo rabiš zraven:) Poleg vsega, pa tu obstajajo še razni christmas sale, black friday, valentines day, mothers day sale... pa imaš še najmanj -10%.
Andrej Lazić

Post by Andrej Lazić »

Najlepša hvala za poslani link. Ga bom zagotovo pregledal.
Sem pa tudi jaz šel malo pobrskat po internetu (https://www.tackleking.de › Rods › Xzoga), da vidim, če govoriva o istih stvareh.
Ja, Sulc je res dražji od Nemca za palico, za katero sem bil zainteresiran (BMS100), za celih 6€. Poštnine pri tem nisem upošteval, glede na to da živim precej blizu. Pa še, da ne omenjam garancije in vsega ostalega, kar pride v igro v primeru, če/ko gre kaj narobe.
In kolikor vem (pa naj me "kr'en" popravi, če sem v zmoti), imajo prodajalci s strani proizvajalca produkta nekakšne priporočene cene za prodajo artiklov, katerih bi se bilo pametno držati. Ni pa nujno, da se jih držijo in vsak lahko da popusta kolikor hoče. In zato sem vesel, da si našel nekoga, ki ti je dal ta popust. Se zgodi.
Je pa cena za BMS100 povsod okoli 220-280€ tako, da ni s Sulcem nič narobe. Vsak pa se na koncu odloči, kje bo kaj kupoval. Verjamem pa, da bi ti tudi oni dali kak popust.
CBB

Post by CBB »

Kupiš lahko kjer želiš:) Jaz sem svojo po letu prodal, ker je "metla":)
Andrej Lazić

Post by Andrej Lazić »

No, evo - koristna informacija.
Meni se je sicer stotka zdela zanimiva po gramaži, cenovno ugodna, pa še nekaj pohval sem slišal iz razno raznih virov. To je bil tudi razlog, da sem šel pogledat h Sulcu palico. Nekako se še nisem odločil za nakup (takrat sem kupil le podmetalko, ki pa je super) me pa zanima, za katero palico si se odločil po prodaji xZoge in kako si zadovoljen z izbiro? Vnaprej hvala za odgovor.
Post Reply