logo

bzzzzzzzzzz

logo

Post by bzzzzzzzzzz »

v index-u "O Forumu" ni(mam) možnosti odgovora, zato odpiram tu novo temo.

Logo je prav "lušten", če bojo majice (ali pa tudi kape) se priporočam/naročam.
Ampak, ker mora kakpna pripomba bit :lol: , jo bom pa dodal. Tale slikca je mal diskrimitorna do (nas) ribičev s čolnov, ker pa nočem samo govort, ampak raje tud kaj naredim, sem naredil še "čolnarsko" varianto :P
Image

Žan, upam da ne zameriš, ker sem uporabil tvoje "osnove". To je samo predlog, verjetno je tu na forumu še kdo bolj "izkušen" z grafiko, tako da bi se slikca še obdelala.
Če bi se tiskalo na majice, bi sevede naročil obe variante. Tako ne bi blo treba moji dragi razlagat kam pa kako grem lovit, pogledala bi kaj oblečem, pa bi že vedla "kolk je ura" :mrgreen:
User avatar
proton
Posts: 621
Joined: 05 Aug 2008, 10:01

Re: logo

Post by proton »

hehe. Meni je prva varianta zelo všeč! Edino, lakso bi lahko bil bolj napet, ker je potem videt bolj naravno. Ostalo se mi pa zdi fajn. Druga varianta je pa primerna za hrbet ;)
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: logo

Post by kr'en »

Najprej se oproščam, ker sem tam postavil temo, malo sem pozabil, da tam ni možnosti komentiranja. :oops:
bzzzzzzzzzz hvala za opomin, na to pomanjkljivost. Jo bom nekako odpravil, ena varianta je, da imamo dva logota, eden z čolnom in drugi, že obstoječi, z obalo. Ampak ta možnost mi ne diši preveč saj sem mnenja da naj bo logo enak za vse. Če se bo dalo (da nebo preveč grdo vse skupaj) bom poizkusil dodati še enega panulaša. Če ne bom pa našel kako drugo rešitev.

Namreč malo čudno bi bilo če bi imeli dva logota. Bom skombiniral in pokazal, pa boste povedali...

Proton, bom naredil bolj napeto pa bom(o) videl... :)

Logo naj bi bil na hrbtu, za prsno stran se moram še kaj izmisliti, morda bi lahko bilo na levi strani napis z uporabnikovim imenom.

Tudi ideja o kapah nikakor ni slaba ;)

Za grafiko sva jaz in pa še bolj moja mama stručkota :lol: ;)
Image
bzzzzzzzzzz

Re: logo

Post by bzzzzzzzzzz »

Res je najbolje, da je enoten logo za vse. Kot ideja, če boš dodajal "čolnarja" - da bi bilo prikazano, da oba ribiča vlečeta isto ribo ;)
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: logo

Post by kr'en »

No zdajle sem si in si bom vzel malo časa za dokončanje logota.

Ko sem mami omenil, da bi gor dal še enega ribiča z čolnom mi je to močno odsvetovala, pravi da bo potem na sliki preveč. Največ kar lahko dam, da bo slika še okusna je kaka ladjica ali čoln.

Ji pa čisto verjamem, da mi odsvetuje, ker se ona bolje spozna na gafiko in te zadeve. Bom dal gor nek čoln, ki bo simboliziral ribolov iz čolna. ;)
Image
bzzzzzzzzzz

Re: logo

Post by bzzzzzzzzzz »

pozdravljen,

kar mamo poslušaj, moje "ideje" so bile samo predlogi, kot praviš je "od foha", tako da, če jo drugje ne ubogaš (več), jo daj pa vsaj tukaj ;) ......... kaj bi pa ti rekel, če bi ti "svetovala" pri navezah :lol:
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: logo

Post by kr'en »

bzzzzzzzzzz wrote:pozdravljen,

kar mamo poslušaj, moje "ideje" so bile samo predlogi, kot praviš je "od foha", tako da, če jo drugje ne ubogaš (več), jo daj pa vsaj tukaj ;) ......... kaj bi pa ti rekel, če bi ti "svetovala" pri navezah :lol:

:lol: :lol: Najbrž bi jo malo čukasto gledal :D
Image
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: logo

Post by kr'en »

Malo bom pobrisal prah s tele teme...

Odločil sem se, da bi dal izdelat našitke za forum oziroma stran, potem bi si jih lahko vsak prišil kamor bi hotel...
Ampak trenutni logo je preveč kompliciran za kaj takega, zato bom izdelal novega, bolj poenostavljenega.

Precej verjetno bo kaj z ribo, ker pa smo tukaj tako obalni ribiči kot panulaši se sprašujem katero ribo naj uporabim...
Nekako se mi zdi brancin najbolj primeren, saj ga lovimo tako z obale kot iz čolna, ter z mnogimi tehnikami.

Kaj menite?
Image
Daniel R
Posts: 586
Joined: 28 Mar 2010, 00:24
Location: Dol pri Ljubljani

Re: logo

Post by Daniel R »

Po taki logiki lahko potem daš na našitek pisanico, ker se jo pravtako lahko lovi z mnogimi tehnikami :lol:
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: logo

Post by kr'en »

:rofl: Ubistvu res

Ma, mislil sem v smislu, če daš recimo Orado je to bolj riba ki se jo lovi z obale, če dam gofa (ali zubatca) je pa to praktično čista panulaška riba oz riba katero se lovi iz čolna.
Gledam v tej smeri, da logo nebi bil diskriminatoren za katero od "vrst" ribičev. Za prvi logo je bila namreč pripomba, da je diskriminatoren do tistih, ki večinoma lovijo iz čolna.
Image
Post Reply